Myšlenková flow

10. srpna 2015 v 8:15 | Alfa |  Myšlenková flow
Je třeba podotknout, že se často mohu opakovat. Tedy především v myšlenkách. Je to proto, že pokaždé, když procházím daným myšlenkovým tokem, většinou najdu něco nového, co jsem předtím "neviděl". Je to jako navštívit několikrát za sebou nějaké cizí město. Pokaždé uvidíte něco jiného.. proč? Protože napoprvé si všimnete těch nejvíce nápadných věcí, ale s každou další návštěvou obracíte pozornost více a více na menší, nenápadnější věci až zůstanete na detailech…Dnes jsem dával do kupy další drobné části nových stránek a k tomu patří samozřejmě i obsahová část, tedy texty. Co tam dám… Bývaly doby, kdy jsem nedokázal dát do kupy základní větu, které by fungovala jako nadpis. Dnes mě napadá tolik věcí, tolik textů a možností, že se nedokáži rozhodnout, která tam bude nejlépe sedět. Líbí se mi všechny. Časem se to vyselektuje, ale to chvilkové nadšení je nezastavitelné. Nemluvě o tom, že jsem ještě stále neotevřel mé sepsané materiály z dřívějška právě k tomuto projektu. Je to stejné jako dnešní svět, neustále se mění, vyvíjí se. Proto mě také zneklidnila zpráva o tom, že ani vědci nečekali příchod změny klimatu v ČR tak rychle… obecně po celém světě.

Je to mnohem větší než člověk dokáže napoprvé přijmout. Člověk si skutečně začne uvědomovat křehkost našeho systému a také vzácnost našeho životního času. Životní čas alias život. Je to to nejcennější co máme. Vhodná časová investice… Stále přemýšlím o tom všem a jsem rád, že jsem do toho šel, že jsem začal realizovat jeden ze svých snů a tím je právě projekt LifeQuest (vím, slyšíte o tom poprvé), tedy něco ve smyslu alfa jádra. Vím, že za rok budu ještě spokojenější, ať už se stane cokoliv.

Ti všímaví si jistě všimli, že můj e-mail je směrován na doménu lifequest.cz. Není to jen tak, tato doména byla stvořena účelně, nikoliv však pro epickou e-mailovou adresu, ale pro zdroj všeho. Nové webové stránky naleznete právě tam, již brzy. Ještě je čas, ale pro vás brzy uvolním část vstupu na tyto stránky, abyste mohli pomoci vyladit je k dokonalosti.

"Nenabízím cíl, ale cestu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magthealien Magthealien | Web | 21. srpna 2015 v 13:59 | Reagovat

Někdo si všiml a někdo se zkoušel neúspěšně zvědavě vloupat a nevěděl, že se vloupává  :)

Jasně že to má cenu a smysl a jasně že s plynoucím časem to bude víc a víc báječný :)

2 Alfa Alfa | E-mail | Web | 22. srpna 2015 v 19:19 | Reagovat

[1]: To je skvělé, že to někdo zkoušel! :) Už nyní tam něco je, ale stále se připravuje. Sice mám někdy náladu to ihned otevřít, ale jsou to příliš unáhlené nálady. Brzy to snad otevřu pro testování a budu rád, když pak budeš přispívat svým feedbackem :P :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama